5 kıta 72 ükede Referans Proje;

5 kıta 72 ükede Referans Proje;

Niba Soğutma Kuleleri, Avrupa, Afrika, Asya, Kuzey Amerika ve Güney Amerika kıtalarında 55 farklı ülkede ve iklim koşullarında müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

Niba Soğutma Kuleleri, Rusya'dan Brezilya ve Ekvator'a, İngiltere'den Fas ve Ceyazir'e, Kazakistan'dan Mali ve G. Afrika'ya,
S. Arabistan'dan ABD, Kanada ve Meksika'ya dünyanın 72 ülkesinde çalıştıkları işletmelerin soğutma suyu ihtiyacını karşılamaktadır.

Niba; Avrupa, Afrika, Asya, Kuzey Amerika ve Güney Amerika kıtalarında farklı iklim koşullarında müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

 

 <span>5 kıta </span> 72 ükede<span> Referans Proje</span>;
Tanıtım Videosu

Tanıtım VideosuNiba CTP Soğutma Kuleleri

Niba paket tip su soğutma kuleleri, optimum soğutma sağlayacak şekilde dizayn edilmektedir. Kulelerini kendi fabrikasında imal ederek çok yönlü müşteri isteklerine cevap verebilmektedir.

Malzeme Özellikleri

Malzeme ÖzellikleriNiba CTP Soğutma Kuleleri

Niba Soğutma kulelerinde fan bacası sıcak daldırma galvanizli çelik malzemeden imal edilmektedir. Motor ya da redüktörlü motor bu rijit yapı üzerine yerleştirilmektedir.

Kule Seçimi Nasıl Yapılır ?

Kule Seçimi Nasıl Yapılır ?Niba CTP Soğutma Kuleleri

İhtiyacınız olan kule modelini Niba "kule seçim programı" ile kendiniz seçebilirsiniz. Bu hesaplar neticesinde Proses ya da konfor soğutma için gereken projeyi belirleyebilir ve sipariş verebilirsiniz