Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Niba, CTP (Camelyaf Takviyeli Polyester) Paket tip Su soğutma kulelerinin imalat, satış, montaj ve yedek parça hizmetlerini uzun yıllardır başarı ile vermektedir. Bundan başka mevcut soğutma kulelerinin bakım, onarım ve keşif çalışmaları, mühendislik ve müteahhitlik hizmetlerini vermektedir.

Niba paket tip su soğutma kuleleri, optimum soğutma sağlayacak şekilde dizayn edilmektedir. Su soğutma kulelerini kendi fabrikasında imal ederek çok yönlü müşteri isteklerine cevap verebilmektedir. Niba su soğutma kuleleri kompozit malzemeden üretilmektedir. Kompozit teknolojileri gelişen insan ihtiyaçlarına cevap verebilmek için alternatif çözümler üreten en yenilikçi teknolojilerdendir.

Niba, ABD merkezli CTI ve (Soğutma Teknolojisi Enstitüsü) ve İSKİD (İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği) üyesidir. Niba, Bureau Veritas tarafından onaylanmış ISO9001: 2015 kalite yönetim sistemini hayata geçirmiştir. Niba kulelerinin CE işareti vardır.

Niba için her proje benzersizdir ve her müşteriye en kısa sürede, en uygun ve en ekonomik çözümü sunmak önemli bir önceliktir.

 Tanıtım Videosu

Tanıtım VideosuNiba CTP Soğutma Kuleleri

Niba paket tip su soğutma kuleleri, optimum soğutma sağlayacak şekilde dizayn edilmektedir. Kulelerini kendi fabrikasında imal ederek çok yönlü müşteri isteklerine cevap verebilmektedir.

Malzeme Özellikleri

Malzeme ÖzellikleriNiba CTP Soğutma Kuleleri

Niba Soğutma kulelerinde fan bacası sıcak daldırma galvanizli çelik malzemeden imal edilmektedir. Motor ya da redüktörlü motor bu rijit yapı üzerine yerleştirilmektedir.

Kule Seçimi Nasıl Yapılır ?

Kule Seçimi Nasıl Yapılır ?Niba CTP Soğutma Kuleleri

İhtiyacınız olan kule modelini Niba "kule seçim programı" ile kendiniz seçebilirsiniz. Bu hesaplar neticesinde Proses ya da konfor soğutma için gereken projeyi belirleyebilir ve sipariş verebilirsiniz