30 Yıllık Sektörel Deneyim;

30 Yıllık Sektörel Deneyim;

Niba paket tip su soğutma kuleleri, optimum soğutma sağlayacak şekilde dizayn edilmektedir. Kulelerini kendi fabrikasında imal ederek çok yönlü müşteri isteklerine cevap verebilmektedir.

Niba, CTP (Camelyaf Takviyeli Polyester) Paket tip Su soğutma kulelerinin imalat, satış, montaj ve yedek parça hizmetlerini uzun yıllardır başarı ile vermektedir. Bundan başka mevcut soğutma kulelerinin bakım, onarım ve keşif çalışmaları, mühendislik ve müteahhitlik hizmetlerini vermektedir.

Niba paket tip su soğutma kuleleri, optimum soğutma sağlayacak şekilde dizayn edilmektedir. Su soğutma kulelerini kendi fabrikasında imal ederek çok yönlü müşteri isteklerine cevap verebilmektedir. Niba su soğutma kuleleri kompozit malzemeden üretilmektedir. Kompozit teknolojileri gelişen insan ihtiyaçlarına cevap verebilmek için alternatif çözümler üreten en yenilikçi teknolojilerdendir.

Niba, Amerika merkezli kar amacı gütmeyen bir enstitü olan CTI (Cooling Technology Institute)'ın, ayrıca Türkiye'de İSKİD (İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği)'in bir üyesidir. Niba, ISO 9001:2015 Yönetim Kalite Sistemleri çalışmalarını Bureau Veritas tarafından belgelendirmiştir. Niba kuleleri CE işareti taşımaktadır. Niba için her proje kendine özgüdür ve her müşteriye en uygun ve en ekonomik çözümü en kısa zamanda sunmak büyük bir önceliktir.<span>30 Yıllık</span> Sektörel <span>Deneyim</span>;
Tanıtım Videosu

Tanıtım VideosuNiba CTP Soğutma Kuleleri

Niba paket tip su soğutma kuleleri, optimum soğutma sağlayacak şekilde dizayn edilmektedir. Kulelerini kendi fabrikasında imal ederek çok yönlü müşteri isteklerine cevap verebilmektedir.

Malzeme Özellikleri

Malzeme ÖzellikleriNiba CTP Soğutma Kuleleri

Niba Soğutma kulelerinde fan bacası sıcak daldırma galvanizli çelik malzemeden imal edilmektedir. Motor ya da redüktörlü motor bu rijit yapı üzerine yerleştirilmektedir.

Kule Seçimi Nasıl Yapılır ?

Kule Seçimi Nasıl Yapılır ?Niba CTP Soğutma Kuleleri

İhtiyacınız olan kule modelini Niba "kule seçim programı" ile kendiniz seçebilirsiniz. Bu hesaplar neticesinde Proses ya da konfor soğutma için gereken projeyi belirleyebilir ve sipariş verebilirsiniz