Termodinamik Dergisi

Termodinamik Dergisi

İstanbul’un en merkezi alışveriş merkezlerinden Trump Towers’da özel bir proje için Niba soğutma kulesi tercih edildi.

https://www.termodinamik.info/proje/trump-towers-da-niba-sogutma-kuleleri-kullanildi

Konuyla ilgili Niba tarafından yapılan açıklamaya göre; 2267 kW kapasiteli yeni Niba soğutma kulesi AVM içindeki mağazaların soğutmasında kullanılan ısı pompalarını, ayrıca ihtiyaç halinde AVM ortak mahallerin soğutulmasında kullanılan klima santrallerini besliyor. Niba’nın deneyimli montaj ekibi, kule montaj yerinin çok kısıtlı olması, malzemelerin montaj alanına taşınmasıyla ilgili mesafe ve zaman kısıtları gibi bu projeyi zorlu kılan detayların üstesinden başarıyla geldi. Bu projede ortak mahallerin klima santrallerinin kapalı devre şeklinde çalışabilmesi için plakalı eşanjör ve pompa grubu Niba tarafından tedarik edilerek montaj ve borulama işlemi tamamlandı. Anahtar teslimi bu projede kule fanı için invertörlü elektrik panosu da Niba’nın kapsamında başarıyla devreye alındı.

 

 Termodinamik Dergisi
Tanıtım Videosu

Tanıtım VideosuNiba CTP Soğutma Kuleleri

Niba paket tip su soğutma kuleleri, optimum soğutma sağlayacak şekilde dizayn edilmektedir. Kulelerini kendi fabrikasında imal ederek çok yönlü müşteri isteklerine cevap verebilmektedir.

Malzeme Özellikleri

Malzeme ÖzellikleriNiba CTP Soğutma Kuleleri

Niba Soğutma kulelerinde fan bacası sıcak daldırma galvanizli çelik malzemeden imal edilmektedir. Motor ya da redüktörlü motor bu rijit yapı üzerine yerleştirilmektedir.

Kule Seçimi Nasıl Yapılır ?

Kule Seçimi Nasıl Yapılır ?Niba CTP Soğutma Kuleleri

İhtiyacınız olan kule modelini Niba "kule seçim programı" ile kendiniz seçebilirsiniz. Bu hesaplar neticesinde Proses ya da konfor soğutma için gereken projeyi belirleyebilir ve sipariş verebilirsiniz