• MFK Model CTP Paket Tip Su Soğutma Kuleleri
    • Daha küçük kapasiteler için tasarlanmış MFK model su soğutma kuleleri, optimum soğutma sağlayacak şekilde dizayn edilmişlerdir.MFK model kulelerde, hava fanı kulenin yanına yerleştirilmiştir. Hava fanı kanatları CTP malzemedendir. 


      Fan kabini, Elektro Galvaniz kaplı sactan imal edilmektedir. Fanlar kulenin yanında olduğu için, bu fan grubunun işletme ve bakım kolaylıkları vardır.MFK model kuleler, karşı akışlı ve cebri itişlidir. MFK(3x3) ve MFK(4x4) model soğutma kulelerinde bir adet motor ve aksiyal fan kullanılmaktadır. 

      Diğer MFK modellerinde iki adet motor ve aksiyal fan kullanılmaktadır.Kule konstrüksiyonunda kullanılan gövde panelleri, CTP (Camelyaf Takviyeli Polyester) levhalardan imal edilmiş olup, korozyona karşı dayanıklı ve çok uzun ömürlüdür.Kule iç ve dış yüzeyi; polyester esaslı pigmentler ile renklendirilmiş, her türlü hava şartlarına ve UV ışınlarına dayanaklı, solmaz, bozulmaz, estetik ve boya gerektirmeyen “Jel-Coat” malzemedir.Niba, kendi üretimi olan kuleler ile; müşteriler için en kaliteli, performanslı ve uzun ömürlü çözümleri en ekonomik şartlarda sunmayı amaçlamaktadır.MFK Kulelerin teknik özellikleri (DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN KATALOĞUMUZU İNDİRİNİZ)

Yukarı